Tahače

Provádíme veškeré mechanické, klempířské a lakýrnické práce, čímž zajistíme zákazníkům kompletní servis pro všechny značky.

Pravidelnou kontrolou a údržbou vozidla je zajištěna bezpečnost provozu a prodloužení životnosti dílů, snížení jejich opotřebovávání, a tím i spotřeby pohonných hmot a provozních nákladů! Značně se zvyšuje jízdní komfort a šetří se životní prostředí.

Poskytujeme tyto služby

servisní prohlídky

Servisní prohlídky
Interval pravidelných servisních prohlídek udává výrobce po uplynutí určité doby, nebo po ujetí daného počtu kilometrů. Servisní prohlídky jsou rozděleny dle rozsahu prováděných prací na malé, střední a velké (roční).

diagnostika

Diagnostika
Diagnostika je cílený postup, který vede k odhalení závady na voze nebo k nastavení či změnám konfigurací jednotlivých zařízení. Náš truckservis je vybaven originální autodiagnostikou pro nákladní vozy Volvo VCADS Pro a univerzální diagnostikou Wabco Würth pro ostatní značky vozidel.

geometrie

Geometrie
U nákladních vozidel se měří a seřizuje geometrie náprav. V našem truckservise jsou kontroly a seřízení geometrie vozů prováděny na elektronickém přístroji s radiovým přenosem dat TA II B-PC firmy JOSAM.

klimatizace

Klimatizace
Ušetření nákladů na provoz vozidla - je-li o klimatizaci správně pečováno, motor vozidla, který spotřebovává část výkonu na provoz klimatizace, se tolik nezatěžuje a to se příznivě projeví ve spotřebě pohonných hmot. 

Poskytujeme kompletní servis klimatizací nákladních vozidel a autobusů - čištění, desinfekce a doplňování náplní klimatizací vozidel. 

Dezinfekce se doporučuje 1x ročně, interval výměny chladiva je většinou stanoven na 2 roky, a je důležité ho dodržovat. Dále provádíme výměnu kabinových filtrů a kontrolu těsnosti systému klimatizace.

stk

Příprava a provedení STK
Příprava vašeho vozidla na STK je zajištěna naším kvalifikovaným mechanikem včetně prohlídky podvozku. Díky našim zkušenostem s přípravou vozidla a provedením pravidelné technické kontroly se vyhnete nepříjemnostem a finančním nákladům spojených s opakováním technické kontroly. Případné zjištěné závady odborně odstraníme, čímž se výrazně zvýší vaše bezpečnost. Zajistíme za vás termín a potřebné administrativní úkony.