Truckservis

Servis je založený na dlouhodobých zkušenostech všech pracovníků společnosti v oboru oprav nákladních vozidel a přípojné techniky. Provádíme servis a opravy nákladních vozidel, autobusů, přívěsů a návěsů všech značek (specializujeme se na opravy vozidel Volvo a návěsů Schmitz).

truckservis

Záruční servis provádíme u návěsů značky Schmitz, u ostatních značek se zaměřujeme na servis pozáruční. Náš servis se může pochlubit nejen moderním technickým zázemím, ale i kvalitními zaměstnanci, kteří jsou pravidelně školeni v renomovaných vzdělávacích střediscích.

Opravy se mohou současně provádět na 3 soupravách nebo 6 tahačích. V případě havárie nebo poruchy vám zajistíme odtah vozidla. Jsme smluvním servisem předních českých pojišťoven

Možnost zapůjčení náhradního vozidla po dobu opravy vašeho vozidla.

Parkování v uzavřeném areálu je zajištěno pro 15 souprav. Pro předem objednané zákazníky je parkoviště k dispozici 24 hodin denně. Celý objekt je monitorován průmyslovými kamerami a vrátnou službou s evidencí vozidel.

V areálu můžete dle provozní doby využít mycí linku a čerpací stanici. V případě čekání na servis je vám k dispozici občerstvení, odpočinková místnost s televizí a WC.

Nonstop linka: +420 602 264 265 - napojena na výjezdové vozidlo, které vám zajistí opravu poruchy na cestě.

V servise je možnost platby platební kartou.